Site icon Krakowskie Brzdące

Gdzie z dzieckiem na obiad w Krakowie i okolicy?

Gdzie z dzieckiem na obiad w Krakowie i okolicy?

Jeśli szukacie odpowiedniego miejsca na rodzinny obiad, to polecamy nasze zestawienie restauracji w Krakowie i najbliższej okolicy, w których znajdziecie umilacze czasu dla dzieci, czyli kąciki i place zabaw. Zatem gdzie z dzieckiem na obiad w Krakowie?

Nasza lista polecanych krakowskich i podkrakowskich restauracji na obiad z dzieckiem:

Prezentujemy tutaj restauracje dla dzieci i rodzin – czyli restauracje przyjazne dzieciom oczywiście z kącikami zabaw lub/i placami zabaw w ogrodzie. Spokojnie więc można wybrać się do nich z dzieckiem na obiad w Krakowie i okolicach. Dzięki takim restauracjom w spokoju można zjeść posiłek, a nasze szkraby będą również zadowolone, ponieważ nie będą się nudzić.

Każdy kącik zabaw i plac zabaw jest oczywiście testowany przez naszych małych testerów. Teraz jak myślimy wyjść z dziećmi na obiad na mieście, szukamy głównie restauracji, które posiadają takie miejsca. Dzięki temu zadowolone są dwie strony. 😀

Pino Garden

1 / 18

Lime&Spicy

2 / 11

Viale Verde Ristorante

3 / 17

Pod Jabłonią

4 / 11

Wesołe Gary

5 / 12

Małopolski Wagon Rodzinnie

6 / 11

Manufaktura Pieroga Mateczny

7 / 9

Zielony Stół – restauracja wegańska i wegetariańska

8 / 13

Trzy Kaczki

9 / 16

27 Porcji

10 / 11

Aldente

11 / 13

Sphinx w CH Bonarka

12 / 12

Pod Wawelem

13 / 7

W okolicy Krakowa:

Chłopskie Jadło w Głogoczowie

14 / 19

Skansen Smaków koło zalewu w Kryspinowie

15 / 12


Oczywiście więcej inspiracji na spacery i ciekawe miejsca do odwiedzenia z dziećmi w Krakowie i okolicy znajdziecie na blogu. Szukajcie w zakładkach NA SPACER, PLACE ZABAW, oraz INNE FORMY SPĘDZANIA CZASU. Jeśli szukacie więcej pomysłów na wycieczki poza Kraków, to zajrzyjcie do zakładek WYCIECZKI POZA KRAKÓW oraz OKOLICE KRAKOWA.


Kontakt

Spodobał Ci się nasz wpis, zapraszamy do kontaktu z nami, oraz zapisania się na newsletter. Możecie nas również znaleźć na Instagram oraz Facebook.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą mapą, którą na bieżącą aktualizujemy o nowe miejsca, które z pewnością spodobają się Waszym pociechom 😉. Odkrywajmy Kraków i okolice!


Exit mobile version