Bawialnie

Bawialnia z kawiarnią „Hej, zabawa!”

W Krakowie przybywa ostatnio miejsc dla dzieci jak grzybów po deszczu! Ogromnie się z tego cieszymy. Na Czyżynach otworzyła się właśnie nowa bawialnia połączona z kawiarnią „Hej, zabawa!”. Wspaniałe, przytulne miejsce dla maluchów i ich rodziców. Bardzo duża przestrzeń do zabawy, drewniane, edukacyjne zabawki oraz przytulna cześć kawiarniana urządzona w ciekawym, loftowym stylu z pyszną kawą i słodkościami. 😍

Jak wygląda przestrzeń do zabawy w Hej, zabawa!

Strefa do zabawy dla dzieci jest bardzo duża! To 130 m2! Ta część jest odgrodzona od części kawiarni drewnianym płotkiem, zza którego można obserwować bawiące się dzieciaki. Na ziemi jest przyjemnie miękka wykładzina, spokojnie bym puściła tu raczkujące dziecko. A czym pobawią się dzieci? Królują tu drewniane zabawki. Do zabawy jest m.in.: sensoryczna huśtawka, bujak ze zjeżdżalnią, duży drewniany domek dla lalek, kuchnia, panele sensoryczne, dwa namiociki tipi, miękkie poduchy, tunel, urocze stoliczki z krzesełkami zajączkami, kuchnia, sklepik, basen z kulkami, wózki, lalki, rowerki biegowe, cała półka drobnych zabawek dla maluchów takich jak układanki, tory, jeździki, parkingi, figurki itd. Wiem od właścicielki, że to nie koniec. Plan jest na wiele więcej, w tym na konstrukcję domku.

Wszystkie zabawki są tu bardzo dobrych jakościowo firm, produkujących akcesoria do zabawy dla dzieci. Dobrane jest wszystko spójnie, widać, że zaplanowane, a nie kompletowane często gęsto po własnych dzieciach. Przestrzeń do zabawy dedykowana jest dzieciom 0-6 lat.

Przestrzeń kawiarni

Niezwykle przyjemna do odpoczynku! Pięknie, ciekawie urządzona. Właścicielka jest mamą dwóch uroczych córeczek i to widać po klimacie, w którym Hej zabawa jest zaprojektowana. Wielkie różowe flamingi skradły serca moje i Jagody, której są to ulubione zwierzęta. To bardzo loftowa przestrzeń, z surowymi ścianami, dużymi oknami, ciepłymi i naturalnymi dodatkami oraz dużą ilością zieleni. A jak kawiarnia to oczywiście jest kawa i słodkości! Omg wszystko tak wyglądało smacznie! I duży plus za bezpłatną wodę dla gości!

Na wysokiej półce w części kawiarnianej znajdziemy książki, gry, malowanki, kredki, także gdy dziecko potrzebuje chwilkę odpocząć tu znajdzie także coś dla siebie.

Udogodnienia dla dzieci i rodziców

  • W toalecie jest przewijak oraz akcesoria do zmiany pieluszki – mokre chusteczki, pieluszki, oraz artykuły ratunkowe dla kobiet!
  • Dla dzieci są dwie osobne niskie toalety i umywalki.
  • Przy wejściu jest duża szatnia stanowiąca szafkę na buty i wieszaki.
  • Dostępne są krzesełka do karmienia dla maluszków.
  • Spokojnie do bawialni Hej zabawa wjedziecie wózkiem – nie ma ani jednego schodka, a w szatni jest sporo miejsca na zostawienie wózka.

Bawialnia-kawiarnia Hej, zabawa cennik:

  • wejście na 1 h – 17 zł (to cena do końca sierpnia) – po godzinie jest naliczanie minutowe
  • dzieci poniżej 1 roku życia – wstęp bezpłatny 😉

Poniżej też zdjęcie cennika kawiarni. 😉

Godziny otwarcia:

  • Codziennie 10:00 – 19:00

Gdzie znajduje się bawialnio-kawiarnia Hej, zabawa?

➡️ Adres: ul. Galicyjska 1 (Czyżyny, okolice CH M1).

🅿️ Parking – przed lokalem jest 5 oznaczonych miejsc parkingowych.

➡️ Dojazd komunikacją miejską: M1 Nowohucka i ok. 5 min pieszo.

Hej, zabawa! Tu spokojnie każde dziecko wchodząc, tak może krzyknąć! Dużo miejsca, pyszna kawa i desery. Wnętrze bawialni z kawiarnią tworzy bardzo otwartą, ciepłą i naturalną, spójną przestrzeń, w której aż chce się przebywać. Bardzo kibicuję temu miejscu! Czuję, że będziemy tu częstymi gośćmi, bo mamy bardzo blisko!

Ps. W bawialni Hej zabawa kupicie stacjonarnie naszą autorską mapkę dla dzieci do zwiedzania Starego Miasta w Krakowie.


Oczywiście więcej inspiracji na spacery i ciekawe miejsca do odwiedzenia z dziećmi w Krakowie i okolicy znajdziecie na blogu. Szukajcie w zakładkach NA SPACER, PLACE ZABAW, oraz INNE FORMY SPĘDZANIA CZASU. Jeśli szukacie więcej pomysłów na wycieczki poza Kraków, to zajrzyjcie do zakładek WYCIECZKI POZA KRAKÓW oraz OKOLICE KRAKOWA.


Kontakt

Spodobał Ci się nasz wpis? Zapraszamy do kontaktu z nami, oraz zapisania się na newsletter. Możecie nas również znaleźć na Instagram oraz Facebook.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą mapą, którą na bieżącą aktualizujemy o nowe miejsca, które z pewnością spodobają się Waszym pociechom 😉. Odkrywajmy Kraków i okolice!