Bawialnie

Crazy Sówka – kolorowa bawialnia

Powiemy Wam, że do bawialni Crazy Sówka mamy wielki sentyment! To tu pierwszy raz zabraliśmy nasze najstarsze dzieci na chwilę zabawy w 2017 r. Wtedy miałyśmy wizję – my kawa, a dzieci zabawa. Ahh piękne było to marzenie, tylko że nie wzięłyśmy pod uwagę, że nasze szkraby miały wtedy zaledwie 11 miesięcy. Nie mniej jednak bardzo dobrze wspominamy wizyty wtedy tutaj, kiedy mieszkałyśmy bardzo nie daleko Crazy Sówki. Oczywiście żadnej z nas przez głowę wtedy nie przeszło, że kiedyś będziemy to miejsce opisywać szerszemu gronu. I w sumie to nie wiemy czemu, dopiero teraz taki wpis u nas się pojawia! Pora to zmienić, bo to bardzo fajna dla dzieci sala zabaw.

Crazy Sówka – bawialnia nie nowa, a jednak wygląda jak nowa!

Jak już wspomniałyśmy, chodziłyśmy do Crazy Sówki z malutkimi Jagódką i Kacperkiem (przypominamy – teraz są to prawie 5-latki). Jest to zatem bawialnia, która już jest na rynku kilka lat, a jednak dalej po niej tego nie widać! Oczywiście jest ona utrzymana w pięknych kolorach, ale przede wszystkim w czystości, a zabawki w niej nie są poniszczone. Mamy też wrażenie, że co kolejne odwiedziny to kolorowych i pięknych zabawek przybywa – ostani raz byłyśmy tu chwilkę przed wybuchem pandemii z malutkimi Filipkiem i Piotrusiem.

Crazy sówka to całkiem spora sala zabaw!

Niewątpliwie jest to więc ciekawe miejsce dla naszych pociech i to nie małe, bo posiadające ponad 300 metrów kwadratowych do zabawy. Na wejściu wita nas biała szatnia z kolorowymi kluczykami. Tu można zostawić kurtki, buty, w szafce zamknąć inne cenne rzeczy. Szatnia jest spora i tu duży plus, bo w niektórych miejscach tego typu brakuje zwłaszcza w okresie jesienno- zimowym miejsca do zostawienia rzeczy.

Piękny kącik dla maluchów

W Crazy Sówce znajdziecie wielki kącik dla maluchów. Z pewnością Wasze pociechy zainteresują się też dużym basenem z kulkami oraz miękkimi klockami do układania. Nie brakuje tu także bujaczków do bujania oraz gąsienicy do przechodzenia. Jest też kuchnia z akcesoriami do gotowania i serwowania dań. Istotny jest fakt, że całość strefy znajduje się na miękkich materacykach, a co najważniejsze jest blisko kawiarni dla rodziców. Niewątpliwym plusem jest też to, że strefa malucha jest odgrodzona od strefy dla większych dzieci. Bowiem w sąsiedztwie znajduje się karuzela, więc mogłoby dochodzić do zderzeń lub wypadków.

Karuzela i małpi gaj dla większych dzieci

Bez wątpienia dla starszych dzieci rozrywką, jakiej nie mają inne bawialnie, jest ogromna karuzela w kształcie palmy, na której siada się na balonach i huśta. Oczywiście nie mogło tutaj również braknąć małpiego gaju. Jest tu wielki tor przeszkód, zakręcona zjeżdżalnia tubowa, wieża z taśm do wychodzenia w kształcie pająka. Mają tutaj także zjeżdżalnię rolkową, na której można zjechać na poduszkach w kształcie deskorolek, albo po prostu na pupie. Oczywiście w strefie starszych dzieci jest też ścianka wspinaczkowa oraz zjeżdżalnia wprost do basenu z kulkami. Nasze dzieci tu wręcz szalały. One ubóstwiają takie miejsca, gdzie mogą skakać, zjeżdżać, ganiać się. Tu mają sporo miejsca i ciekawych zakamarków tej kolorowej konstrukcji.

Bardzo fajna gra multimedialna

Z pewnością ciekawym pomysłem jest multimedialna gra Knoocker. Bezsprzecznie zainteresuje ona nie tylko dzieci, ale także dorosłych – gdzie możemy pograć z dzieciakami i porzucać piłkami w ekran, np. grając w piłkę, albo zbijając smoki. My oczywiście nie omieszkaliśmy się nie pobawić wraz z dziećmi.

Drabinka gimnastyczna

To był hit dla naszej adeptki wspinaczki. Tu dzieci mają możliwość po wspinać się, po zwisać na drążku i robić takie akrobcaje o których nawet ich nie posądzaliśmy. Na ziemi ułożone są miękkie materace, więc jest bezpiecznie. A Jagoda po wyjściu powiedziała, że ta drabinka i linki najbardziej jej się podobały!

Urodziny w Crazy Sówce

W bawialni mają też dwie salki urodzinowe i bogatą ofertę urodzinową. Niewątpliwie fajnym rozwiązaniem jest też fakt, że mają w swej ofercie różne motywy urodzin. Oczywiście nie brakuje Krainy Lodu, księżniczek, Psiego Patrolu i Star Warsów. Z pewnością dużym plusem jest oferta wynajęcia za dodatkową opłatą animatorki, która pomaluje dzieciom buzię i zaopiekuje się nimi na czas imprezy. Można również zamówić dla dzieci piniatę. Robi ona wielki szał, a radość z porozrzucanych cukierków, wylatujących z piniaty jest ogromna.

Miejsce dla rodziców, udogodnienia

W Crazy Sówce znajduje się kawiarnia z wygodnymi fotelami, można wypić kawę. Ze strefy dla rodzica jest widok na część dla maluszków i część małpiego gaju. W sklepiku można zakupić napoje dla dzieci i inne lubiane przez dzieci słodkie przekąski.

✅ Oczywiście w bawialni znajduje się toaleta z przewijakiem. W toaletach znajdują się niezbędne akcesoria dla dzieci do samodzielnego korzystania, czyli nakładka i podnóżek.

Cennik:

  • Pon – Czw – 1 godz. – 18 zł, każda następna minuta – 0,25 groszy, bilet całodniowy – 35 zł.
  • Pt – Niedz – 1 godz. – 21 zł, każda następna minuta – 0,35 groszy, bilet całodniowy – 38 zł.
  • Do 12 miesiąca życia dzieci wchodzą bezpłatnie!
  • Tańsze bilety dla rodzin od 2 dzieci oraz dla grup zorganizowanych.
  • Za dodatkową opłatą możliwość pozostawienia dziecka pod opieką animatora – 8 zł za każdą rozpoczętą godzinę pobytu (dziecko musi mieć ukończone 5 lat).

Bardzo fajnym rozwiązaniem jest tu naliczanie minutowe po skończonej godzinie czasu. Przypomina ono naliczanie jak na basenie 🙂 . Wprawdzie na basenie czasami przeciąga się ubieranie i suszenie włosów, tu z pewnością może przeciągnąć się w czasie próba odciągnięcia dzieci od atrakcji i zabawek.

Pełny cennik z wyszczególnieniem biletów rodzinnych, wejść grupowych oraz kosztów organizacji urodzin znajdziecie na stronie internetowej Crazy Sówki – TUTAJ.

❤️ Sala zabaw Crazy Sówka honoruje też Kartę Dużej Rodziny – 10% zniżki na rachunek.

Imprezy tematyczne

W Crazy Sówce organizują także imprezy tematyczne w zależności od pory roku. Były mikołajki, bale karnawałowe, Halloween, dyskoteki i karaoke. Zachęcamy do śledzenia Crazy Sówki na Facebooku, gdzie publikują informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz ich stronie internetowej.

Gdzie znajduje się Crazy Sówka?

➡️ Adres: ul. Marii Dąbrowskiej 17/65, Kraków. Dokładniej w sąsiedztwie CH Czyżyny, na parterze bloku mieszkalnego z napisem ATAL. Mapa z lokalizacją poniżej 👇.


🅿️ Parking: tu niestety bawialnia jest na osiedlu, więc proponujemy stawać po drugiej stronie ul. Marii Dąbrowskiej przy drodze, gdzie są wyznaczone parkingi lub prościej na wielkim parkingu supermarketu obok bawialni.

➡️ Dojazd komunikacją miejską: najbliższy przystanek – Dąbrowskiej.

Godziny otwarcia:

  • Pon – Pt: 10 – 20
  • Sob – Niedz: 10 – 20 – również w niedziele niehandlowe

Godziny otwarcia są naprawdę długie jak na tego typu bawialnię. Zarówno można tu przyjść rano na spokojną kawę z koleżanką lub po południu, żeby nasze pociechy wyszalały się przed spaniem.

Kończąc, jeżeli jeszcze tutaj nie byliście to na pewno warto! Wasze dzieci Wam podziękują za moc różnorodnych atrakcji i zabawy. I dodamy jeszcze, że sala zabaw Crazy Sówka z pewnością będąc na rynku wiele lat, wie jak zagwarantować dzieciom rozrywkę.


* Zdjęcia w tym wpisie pochodzą z grudnia 2021 r. oraz z marca 2020 r.


Oczywiście więcej inspiracji na spacery i ciekawe miejsca do odwiedzenia z dziećmi w Krakowie i okolicy znajdziecie na blogu. Szukajcie w zakładkach NA SPACER, PLACE ZABAW, oraz INNE FORMY SPĘDZANIA CZASU. Jeśli szukacie więcej pomysłów na wycieczki poza Kraków, to zajrzyjcie do zakładek WYCIECZKI POZA KRAKÓW oraz OKOLICE KRAKOWA.


Kontakt

Spodobał Ci się nasz wpis, zapraszamy do kontaktu z nami, oraz zapisania się na newsletter. Możecie nas również znaleźć na Instagram oraz Facebook.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą mapą, którą na bieżącą aktualizujemy o nowe miejsca, które z pewnością spodobają się Waszym pociechom 😉. Odkrywajmy Kraków i okolice!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *