Bawialnie,  Okolice Krakowa

Kinder Club – bawialnia w Skawinie

Zacznijmy od tego, że trafiliśmy do bawialni Kinder Club w Skawinie zupełnie przypadkiem w pewien bardzo upalny dzień. Dzieci i my zmęczeni słońcem zdecydowaliśmy – idziemy! My odpoczniemy w klimatyzowanym miejscu, oni się pobawią. Oczywiście wcześniej sprawdziliśmy, czy jest klimatyzacja i czy miejsce jest fajne. 😉 A jest i dlatego też je Wam tutaj opiszemy i polecimy. Szczególnie jak ktoś mieszka w zachodniej części Krakowa, a więc na Ruczaju, os. Europejskim czy nawet Klinach – do Skawiny macie całkiem nie daleko.

Kinder club w Skawinie – co to za bawialnia?

To połączenie małpiego gaju i typowej tradycyjnej sali zabaw, gdzie dzieci mają do zabawy kuchnię, stolik majsterkowicza, klocki, kolorowanki, układanki i tego typu zabawki. Oczywiście nie sposób wszystkiego tu wymienić, bo wiadomo, że pewnie przechodzą one też rotację. Poza małpim gajem jest jeszcze karuzela, ścianka wspinaczkowa, samochodziki, skoczki, piłki, multimedialna gra oraz dodatkowo płatne motorki i dziecięcy cymbergaj. Jest naprawdę czym się bawić! A co ciekawe ta bawialnia znajduje się na poddaszu budynku starego browaru.

Dosyć duża część „małpiego gaju”

Śmiało możemy porównać tę część z konstrukcjami „małpiego gaju” nawet do dużych konstrukcji, jakie są w np. w Leoparku, choć wiadomo w trochę mniejszej skali. Dzieci mają tu do zabawy kilka zjeżdżalni do kulek. Jest jedna dla maluszków wprost do baseniku z kolorowymi kulkami, druga podwójna dla starszaków, trzecia otwarta, zakręcona do kulek i ostatnia duża, zakręcona i zamknięta dla już odważniejszych brzdąców. Ale spokojnie nasz Piti nawet się odważył z niej zjechać, więc dla takich 3 latków już pewnie okej! Poza tym jest trampolina, dużo przeszkód do pokonywania, armatki na kulki i kolejna zjeżdżalnia, ale pontonowa.

Druga część sali zabaw Kinder club

W części nie-małpiego gaju też dużo się dzieje, a nawet więcej! Jest super karuzela, gdzie można rozbujać się jak małpka na palmie. Poza tym jest tu miejsce w takich jakby boxach, gdzie były ustawione stoliki na organizację urodzin. Dzieciaki znajdą tu na półkach dużo zabawek m.in.: kuchnię, domek, gąsienicę, samochodziki, klocki, skoczki, piłki. Jagoda ucieszyła się także z fragmentu ścianki wspinaczkowej! Były też kredki i kolorowanki, gdyby jakiś artysta zechciał coś pomalować. I należy wspomnieć o grze multimedialnej, gdzie do wyboru było kilka możliwości, a większość polegała chyba na rzucaniu piłeczkami – ciężko mi stwierdzić, bo dzieci grały same, a my odpoczywaliśmy dosłownie przez duże O. Charakteru tej sali zabaw z pewnością dodawały kolory i namalowane na skosach graffiti zwierząt, a na drewnianych belkach zawieszone były urodzinowe fajne piniaty!

Część kawiarniana

Całkiem spora i fajnie zaaranżowana. Można się napić kawy, zjeść lody, ciacho czy inne słodkości. My po ciężkim i gorącym dniu wypiliśmy tu pyszną, mrożoną kawę.

Udogodnienia

Po pierwsze toalety – są dwie. Jedna w części kawiarni z przewijakiem. Druga podwójna w części bawialni z niskimi umywalkami, podnóżkami i nakładkami na toaletę dla dzieci. Doceniamy takie ułatwienia dla maluchów! Do tego są szafki zamykane na kluczyk, który dostajemy przy wejściu razem z kartą do rozliczenia. I są też suszarki, jakby dzieci za bardzo szalały i potrzebowały się wysuszyć. Jednym słowem pomyślano o wszystkim.

Cennik:

Bilety jednorazowe na 30 minut zabawy:

  • PN – CZW: 9 zł
  • PT – NDZ I ŚWIĘTA: 10 zł

Bilety na godzinę zabawy:

  • PN – CZW: 15 zł
  • PT – NDZ I ŚWIĘTA: 17 zł

Zabawa bez limitu czasowego:

  • PN – CZW: 33 zł
  • PT – NDZ I ŚWIĘTA: 38 zł

Bilety dla dzieci do 1 roku życia bez ograniczenia czasowego:

  • PN – CZW: 10 zł
  • PT – NDZ I ŚWIĘTA: 12 zł

Szczegółowy cennik oczywiście na stronie sali zabaw – link TUTAJ. Po wykorzystanym limicie czasu jest naliczanie minutowe. Można zbierać też pieczątki i 10-te wejście jest gratis.

Organizacja urodzin

Sala zabaw Kinder club posiada też bogatą i różnorodną ofertę urodzinową. Warto zajrzeć na stronę i zobaczyć jakie są opcje urodzin, bo wygląda to naprawdę fajnie.

Gdzie dokładnie znajduje się bawialnia Kinder club w Skawinie, jak dojechać, parking?

➡️ Dokładny adres: ul. A. Mickiewicza 19e, 32-050 Skawina. Lokalizację pokazujemy też na mapie poniżej. 👇


➡️ Bawialnia Kinder Club w Skawinie mieści się na 1 piętrze nad Rossmannem – zdjęcie wejścia poniżej. 👇 W budynku jest oczywiście winda!

🅿️ Przed budynkiem jest duży parking.

➡️ I uwaga – wejście na strefę zabawy tylko w czystych skarpetkach!

Na koniec dodamy, że dzieci bawiły się tu fantastycznie. Klimatyzacja w salach zabaw to zbawienie w takie upały! Oddzielona strefa kawiarni daje chwilę wytchnienia, a całkiem duży jak na taką przestrzeń „małpi gaj” dał naszym dzieciakom dużo rozrywki. Jeśli kiedyś będziemy w okolicy na pewno wpadniemy na zabawę!

Ps. Obok znajduje się piękny park z placami zabaw – napiszemy o nim więcej niedługo. 🙂


Oczywiście więcej inspiracji na spacery i ciekawe miejsca do odwiedzenia z dziećmi w Krakowie i okolicy znajdziecie na blogu. Szukajcie w zakładkach NA SPACER, PLACE ZABAW, oraz INNE FORMY SPĘDZANIA CZASU. Jeśli szukacie więcej pomysłów na wycieczki poza Kraków, to zajrzyjcie do zakładek WYCIECZKI POZA KRAKÓW oraz OKOLICE KRAKOWA.


Kontakt

Spodobał Ci się nasz wpis, zapraszamy do kontaktu z nami, oraz zapisania się na newsletter. Możecie nas również znaleźć na Instagram oraz Facebook.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą mapą, którą na bieżącą aktualizujemy o nowe miejsca, które z pewnością spodobają się Waszym pociechom 😉. Odkrywajmy Kraków i okolice!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *